Jussi-Pekka Martikainen
Toimitusjohtaja

jussipekka.martikainen@finn-elox.fi

Tero Nokelainen
Henkilöstöpäällikkö/Ostojohtaja

tero.nokelainen@finn-elox.fi

Toimisto

Petri Mäkinen
Toimistovastaava

03-273 2000
petri.makinen@finn-elox.fi

Essi Taijala
Myyntiassistentti
essi.taijala@finn-elox.fi

Myynti

Liikennöinti ja huolto

Juhamarkus Korhonen
Tekninen myyjä – Kuljetus
Länsi- ja Pohjois-Suomi

040-715 9318
juhamarkus.korhonen@finn-elox.fi

Maatalous

Eija Lagerstedt
Tekninen myyjä – Maatalous
Länsi- ja Etelä-Suomi

040-776 5419
eija.lagerstedt@finn-elox.fi

Jaakko Koljonen
Tekninen myyjä – Maatalous
Pohjois-Suomi

045-113 0849
jaakko.koljonen@finn-elox.fi

Sirpa Tammi
Tekninen myyjä – Maatalous
Keski- ja Itä-Suomi

045-635 5434
sirpa.tammi@finn-elox.fi

Koneurakointi

Aimo Suopelto
Tekninen myyjä – Koneurakointi
Pohjois- ja Länsi-Suomi

040-720 8650
aimo.suopelto@finn-elox.fi

Pasi Hautamäki
Tekninen myyjä – Koneurakointi
Itä- ja Etelä-Suomi

050-321 3123
pasi.hautamaki@finn-elox.fi

André Portin
Tekninen myyjä – Ruotsin kieli

045-135 5799
andre.portin@finn-elox.fi

Autonhoito

Jarmo Aalto
Tekninen myyjä – Autonhoito
Etelä-Suomi

0500-608 510
jarmo.aalto@finn-elox.fi

Jari Järvenpää
Tekninen myyjä – Autonhoito
Muu Suomi

0400-139 119
jari.jarvenpaa@finn-elox.fi

Tuotanto

Tuotannon numero 050-372 7059

Tomi Gröhn

Joonas Laitinen

Hanna Yakubovska

Jarno Kaihlanen